Čistenie a dezinfikovanie nákladných áut, kamiónov, autobusov

Poskytujeme kompletné a komplexné služby v oblasti čistenia interiérov. 

Ponúkané služby:
 • Čistenie interiéru.
 • Čistenie okien.
 • Čistenie a impregnácia kože.
 • Dezinfekcia interiéru
 • Čistenie podlahy.


 • Čistenie parovou metódou:


 • - sanácia interiérov, odstraňovanie pachov, plesní, baktérií, roztočov, ktoré sú     škodlivé pre zdravie
 • - odstraňovanie škvŕn zo sedadiel a čalúnenia
 • - jednoduché a ľahké čistenie tkanín, vinylu, kože, štruktúrovaných povrchov
 • - čistenie parou je mimoriadne vhodné na čistenie aj tých najmenších a najhlbších štrbín
 • - parné čističe uľahčujú prácu pri odstraňovaní škvŕn od rúžov, rozliatych nápojov, jedla
 • - likvidujú zápach zo škvŕn po zvieratách, z fajčenia
 • - parný čistič vyčistí aj ťažko umývateľné prístrojové dosky, vetracie otvory, popolníky, držiaky nápojov, lakťové opierky
 • - bez šmúh a rozmazania vyčistí vnútorné i vonkajšie sklá


 • Čistenie extrakčné metódou:


Interiéry vozidiel čistíme mokrou cestou (extrakčné metódou) - na čistenú časť vo vozidle pod tlakom vstrekuje čistiace médium, ktoré sa následne odsaje do zbernej nádoby. Pri tomto spôsobe čistenia sú odstránené nečistoty, prach, roztoče a nežiaduce pachy. Pôvodný farby sa oživí a zostane príjemná vôňa. Doba schnutia je závislá na druhu čisteného materiálu a teplote prostredia (cca 2-4 h).
Extrakčné metóda je vhodná pre údržbu interiéru vozidla, pretože účinne zbaví usadeného prachu v kobercoch a sedačkách. Tento spôsob čistenia je veľmi šetrný a predlžuje životnosť všetkých textilných povrchov.


Čistenie interiéru zahŕňa


Vyčistenie okien Ak vozidlo nebolo pred týmto úkonom umytý, musia sa všetky okná najprv umyť a odmastiť, potom sa postupne čistí zvnútra aj zvonku pomocou špeciálnej peny, ktorá nezanecháva na oknách šmuhy. Odstráni sa aj znečistené okraje na hornej časti dverových okien, viditeľné pri ich stiahnutí.


Ošetrenie plastov interiéru Najprv špeciálnym prípravkom zbavíme plastové časti prachu, mastnoty a iných nečistôt a následne ich ošetríme prípravkom na oživenie plastov, ktoré obsahujú vonnú prísadu.


Luxovaní a suché čistenie interiéru Výkonnými vysávači odstránime všetok prach a hrubšie nečistoty z čalúnenia v interiéri, do čoho sú zahrnuté sedačky a čalúnené výplne dverí, dôkladne vysajeme tiež podlahu a batožinový priestor, vrátane podlahových koberčekov a gúm.


Tepovanie interiéru Vykonáva sa po luxovaní a ručným predčistenia škvŕn pomocou tepovacího stroja, za použitia českého certifikovaného nepěnivého prípravku Cleamen 131, ktorým sa vlhkú cestou odstraňujú z čalúnenia zvyšky prachu, nečistoty, zašlá špina a škvrny. Na požiadanie zákazníka prevedieme aj tepovanie stropu interiéru.


Ošetrenie kožených sedadiel Kožené sedadlá a ostatné časti potiahnuté kožou jemne, ale starostlivo očistíme, aby na povrchu nezostal prach a iné nečistoty. Po uschnutí do kože votrieme špeciálny prípravok na prírodnej báze, ktorý sa do nej vsiakne, ošetrí ju, zvláčni a oživí jej vzhľad. Prípravok sám o sebe nie je mastný, takže sedadlá nemôžu znečistiť odev. Po asi 15 minútach sa všetky kožené časti otrú papierovým handričkou pre prípad, že by sa v niektorých miestach celá vrstva naneseného prípravku nevsiakla do kože. Používaním tohto lieku sa zabráni starnutiu kože, a tým aj jej praskaniu.


Po vytepovaní sedadiel a ďalšieho čalúnenia sa odstráni špina, pach a povrchy nielen sedacie časti ale aj plastové časti autobusu či kamióna a tak celý interiér zostane  vydenzifikovaný. Dopravné prostriedky tepujeme operatívne na celom území SR v pohodlí Vášho domova alebo firmy.

Čistota je jeden zo základných kameňov zdravia preto ju netreba zanedbávať!

 

Vytvoril: SOFTPAE.com - Tvorba web stránok